SRF2012-670YA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF2012-670YA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SRF2012-670YA
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD
Fitxak: SRF2012-670YA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SRF2012-670YAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SRF2012-670YA fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 313318 pcs Datuen fitxa SRF2012-670YA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Series SRF2012A
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pad Beste izenak SRF2012-670YACT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 67 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.055" (1.40mm) Iragazki mota -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 67 Ohms @ 100MHz 400mA DCR 250 mOhm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 250 mOhm Uneko balorazioa (Max) 400mA