RT12C2L203
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RT12C2L203 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT12C2L203
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 20K OHM 1W WIRE LEADS
Fitxak:
  • Mezua
RT12C2L203ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT12C2L203 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 20K OHM 1W WIRE LEADS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4535 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Amaiera estiloa Wire Leads
Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.315" x 0.190" Face x 1.250" L (8.00mm x 4.83mm x 31.75mm)
Series Trimpot® RT12 - Sealed Material erresistenteak Wirewound
Erresistentzia 20 kOhms Energia (Watts) 1W
Packaging Bulk Aktibitate kopurua 22
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 20 kOhms 1W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment