RT12C2L202
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RT12C2L202 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT12C2L202
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 2KOHM 1W WIRE LEADS SIDE
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RT12C2L202ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT12C2L202 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 2KOHM 1W WIRE LEADS SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2598 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Amaiera estiloa Wire Leads
Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.315" x 0.190" Face x 1.250" L (8.00mm x 4.83mm x 31.75mm)
Series Trimpot® RT12 - Sealed Material erresistenteak Wirewound
Erresistentzia 2 kOhms Energia (Watts) 1W
Packaging Bulk Aktibitate kopurua 22
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 2 kOhms 1W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment
Doikuntza mota Side Adjustment
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RT12C2L202M
RT12C2L202M
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TRIMMER 2KOHM 1W WIRE LEADS SIDE