RL855-182K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL855-182K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL855-182K
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.8MH 200MA 8.26 OHM
Fitxak: RL855-182K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RL855-182Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL855-182K fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 1.8MH 200MA 8.26 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3780 pcs Datuen fitxa RL855-182K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" Dia (7.80mm)
estali Unshielded Series RL855
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak RL855182K Tenperatura operatiboa -30°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 1.8mH
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 8.26 Ohm Max Radial DC Erresistentzia (DCR) 8.26 Ohm Max
Uneko balorazioa 200mA Uneko - Saturazioa -