RL855-151K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RL855-151K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RL855-151K
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 670MA 710 MOHM
Fitxak: RL855-151K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
RL855-151Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RL855-151K fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 150UH 670MA 710 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3202 pcs Datuen fitxa RL855-151K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" Dia (7.80mm)
estali Unshielded Series RL855
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak RL855151K Tenperatura operatiboa -30°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 150µH
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 670mA 710 mOhm Max Radial DC Erresistentzia (DCR) 710 mOhm Max
Uneko balorazioa 670mA Uneko - Saturazioa -