PVZ3G103C01R00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PVZ3G103C01R00 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PVZ3G103C01R00
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 10K OHM 0.1W J LEAD TOP
Fitxak: 1.PVZ3G103C01R00.pdf2.PVZ3G103C01R00.pdf
  • Mezua
PVZ3G103C01R00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PVZ3G103C01R00 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 10K OHM 0.1W J LEAD TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6121 pcs Datuen fitxa 1.PVZ3G103C01R00.pdf2.PVZ3G103C01R00.pdf
tolerantzia ±30% Amaiera estiloa J Lead
Tenperatura koefizientea ±500ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.122" x 0.122" Face x 0.045" H (3.10mm x 3.10mm x 1.15mm)
Series PVZ3 Material erresistenteak Carbon
Erresistentzia 10 kOhms Energia (Watts) 0.1W, 1/10W
Packaging Original-Reel® Beste izenak 490-4611-6
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza 10 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment