PVZ3A503C01B00
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PVZ3A503C01B00
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 50K OHM 0.1W J LEAD TOP
Fitxak: PVZ3A503C01B00.pdf
  • Mezua
PVZ3A503C01B00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PVZ3A503C01B00 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 50K OHM 0.1W J LEAD TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5728 pcs Datuen fitxa PVZ3A503C01B00.pdf
tolerantzia ±30% Amaiera estiloa J Lead
Tenperatura koefizientea ±500ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.126" x 0.122" Face x 0.073" H (3.20mm x 3.10mm x 1.85mm)
Series PVZ3 Material erresistenteak Carbon
Erresistentzia 50 kOhms Energia (Watts) 0.1W, 1/10W
Packaging Bulk Aktibitate kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 50 kOhms 0.1W, 1/10W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment