PM1608S-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PM1608S-331M
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM
Fitxak: PM1608S-331M.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PM1608S-331Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PM1608S-331M fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5515 pcs Datuen fitxa PM1608S-331M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
estali Shielded Series PM1608S
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PM1608S331M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm) Frekuentzia - Self Resonant 5MHz
Deskribapen zehatza 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 1.4 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.4 Ohm Max
Uneko balorazioa 200mA Uneko - Saturazioa -