PM1608S-331M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PM1608S-331M-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM
Fitxak: PM1608S-331M-RC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
PM1608S-331M-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PM1608S-331M-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 164106 pcs Datuen fitxa PM1608S-331M-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.173" W (6.60mm x 4.40mm)
estali Shielded Series PM1608S
balorazio - Q @ Freq 40 @ 100kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 330µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant 5MHz Deskribapen zehatza 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 1.4 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.4 Ohm Max Uneko balorazioa 200mA