PM125SH-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PM125SH-331M
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 680MA 510 MOHM
Fitxak: PM125SH-331M.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PM125SH-331Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PM125SH-331M fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 330UH 680MA 510 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3004 pcs Datuen fitxa PM125SH-331M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series PM125SH
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak PM125SH331M Tenperatura operatiboa -30°C ~ 100°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 330µH Shielded Wirewound Inductor 680mA 510 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 510 mOhm Max
Uneko balorazioa 680mA Uneko - Saturazioa -