PM125SH-331M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PM125SH-331M-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 1.15A 580 MOHM
Fitxak: PM125SH-331M-RC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
PM125SH-331M-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PM125SH-331M-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 330UH 1.15A 580 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 202414 pcs Datuen fitxa PM125SH-331M-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series PM125SH
balorazio - Q @ Freq 22 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 330µH Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant 3.2MHz Deskribapen zehatza 330µH Shielded Wirewound Inductor 1.15A 580 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 580 mOhm Max Uneko balorazioa 1.15A
Uneko - Saturazioa 1.1A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PM125SH-270M-RC
PM125SH-270M-RC
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 27UH 3.6A 45 MOHM SMD
Stockean: 182275 pcs
Deskarga: PM125SH-270M-RC.pdf
RFQ
PM125SH-331M
PM125SH-331M
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 330UH 680MA 510 MOHM