CV201210-2R7K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-2R7K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CV201210-2R7K
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.7UH 30MA 750 MOHM
Fitxak: 1.CV201210-2R7K.pdf2.CV201210-2R7K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
CV201210-2R7Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CV201210-2R7K fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 2.7UH 30MA 750 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3952997 pcs Datuen fitxa 1.CV201210-2R7K.pdf2.CV201210-2R7K.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series CV201210
balorazio - Q @ Freq 45 @ 10MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10MHz
induktantzia 2.7µH Altuera - Eserita (Max) 0.041" (1.05mm)
Frekuentzia - Self Resonant 45MHz Deskribapen zehatza 2.7µH Shielded Multilayer Inductor 30mA 750 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 750 mOhm Max Uneko balorazioa 30mA