CV201210-2R2K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-2R2K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CV201210-2R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 30MA 650 MOHM
Fitxak: 1.CV201210-2R2K.pdf2.CV201210-2R2K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CV201210-2R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CV201210-2R2K fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 2.2UH 30MA 650 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 860430 pcs Datuen fitxa 1.CV201210-2R2K.pdf2.CV201210-2R2K.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Shielded Series CV201210
balorazio - Q @ Freq 45 @ 10MHz
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Beste izenak CV201210-2R2KCT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.057" (1.45mm) Frekuentzia - Self Resonant 50MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 30mA 650 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 650 mOhm Max
Uneko balorazioa 30mA Uneko - Saturazioa -