CRM2512-FX-R820ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM2512-FX-R820ELF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRM2512-FX-R820ELF
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.82 OHM 1% 2W 2512
Fitxak: CRM2512-FX-R820ELF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CRM2512-FX-R820ELFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRM2512-FX-R820ELF fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena RES 0.82 OHM 1% 2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119577 pcs Datuen fitxa CRM2512-FX-R820ELF.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Series CRM2512 Erresistentzia 820 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak CRM2512-FX-R820ELFCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Ezaugarriak Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 820 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film