CRM2512-FX-R750ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM2512-FX-R750ELF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRM2512-FX-R750ELF
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.75 OHM 1% 2W 2512
Fitxak: CRM2512-FX-R750ELF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
CRM2512-FX-R750ELFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRM2512-FX-R750ELF fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena RES 0.75 OHM 1% 2W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 628398 pcs Datuen fitxa CRM2512-FX-R750ELF.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Series CRM2512 Erresistentzia 750 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 750 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Konposizio Thick Film