74F566AP-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F566AP-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 350MA 1.8 OHM TH
Fitxak: 1.74F566AP-RC.pdf2.74F566AP-RC.pdf
  • Mezua
74F566AP-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F566AP-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 5.6UH 350MA 1.8 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3490 pcs Datuen fitxa 1.74F566AP-RC.pdf2.74F566AP-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
estali Unshielded Series 74F
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Phenolic
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz
induktantzia 5.6µH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 83MHz Deskribapen zehatza 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 1.8 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.8 Ohm Max Uneko balorazioa 350mA