74F564SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F564SJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F564SJ
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOP
Fitxak: 74F564SJ.pdf
  • Mezua
74F564SJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F564SJ fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5615 pcs Datuen fitxa 74F564SJ.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Mota D-Type
Trigger mota Positive Edge Series 74F
Packaging Tube Pakete / kasua 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Irteerako mota Tri-State, Non-Inverted Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)
Elementuen kopurua 1 Elementu bakoitzeko bit-kopurua 8
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Max Propagation Delay @ V, Max CL 8.5ns @ 5V, 50pF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Funtzio Standard Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 86mA
Unekoa - Irteera handia, behekoa 3mA, 24mA Erlojuaren maiztasuna 100MHz