70F912AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F912AF
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 91MH 31MA 250 OHM TH
Fitxak: 70F912AF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
70F912AFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F912AF fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 91MH 31MA 250 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4106 pcs Datuen fitxa 70F912AF.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.430" Dia x 0.630" L (10.92mm x 16.00mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 51 @ 79kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 79kHz
induktantzia 91mH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 166kHz Deskribapen zehatza 91mH Unshielded Wirewound Inductor 31mA 250 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 250 Ohm Max Uneko balorazioa 31mA