70F827AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F827AP
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 820NH 830MA 290 MOHM
Fitxak: 70F827AP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
70F827APren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F827AP fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 820NH 830MA 290 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3224 pcs Datuen fitxa 70F827AP.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.310" L (3.05mm x 7.87mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 48 @ 25MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Phenolic
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 25MHz
induktantzia 820nH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 216MHz Deskribapen zehatza 820nH Unshielded Wirewound Inductor 830mA 290 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 290 mOhm Max Uneko balorazioa 830mA