70F225AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F225AI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F225AI
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 229MA 2.28 OHM TH
Fitxak: 70F225AI.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
70F225AIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F225AI fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 22UH 229MA 2.28 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3241 pcs Datuen fitxa 70F225AI.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 51 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak M7220 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 13MHz
Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Wirewound Inductor 229mA 2.28 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 2.28 Ohm Max
Uneko balorazioa 229mA Uneko - Saturazioa -