70F223AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F223AI-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 70F223AI-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2MH 57MA 45.6 OHM TH
Fitxak: 70F223AI-RC.pdf
  • Mezua
70F223AI-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 70F223AI-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 2.2MH 57MA 45.6 OHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4007 pcs Datuen fitxa 70F223AI-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.240" Dia x 0.250" L (6.10mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series 70F
balorazio - Q @ Freq 40 @ 250kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak 70F223AIRC
M8395
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250kHz induktantzia 2.2mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 960kHz
Deskribapen zehatza 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 57mA 45.6 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 45.6 Ohm Max
Uneko balorazioa 57mA Uneko - Saturazioa -