3048L-4-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3048L-4-252
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena SENSOR LINEAR 10.16MM WIRE LEADS
Fitxak: 3048L-4-252.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
3048L-4-252ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3048L-4-252 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena SENSOR LINEAR 10.16MM WIRE LEADS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3191 pcs Datuen fitxa 3048L-4-252.pdf
Tentsioa - hornidura - Amaiera estiloa Wire Leads
Teknologia Resistive Hornitzaileen gailuen paketea -
Series - Biraketa angelua - Elektrikoa, mekanikoa -
Erresistentzia Tolerantzia ±20% Erresistentzia 2.5 kOhms
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, Wire Leads, Threaded
Irteerako seinalea - Irteera Resistive
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) linealtasun ±5%
Lineal Range 0 ~ 10.16mm (0 ~ 0.40") Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant