3048L-3-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3048L-3-252 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3048L-3-252
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena SENSOR LINEAR 7.62MM WIRE LEADS
Fitxak: 3048L-3-252.pdf
  • Mezua
3048L-3-252ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3048L-3-252 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena SENSOR LINEAR 7.62MM WIRE LEADS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6651 pcs Datuen fitxa 3048L-3-252.pdf
Tentsioa - hornidura - Amaiera estiloa Wire Leads
Teknologia Resistive Hornitzaileen gailuen paketea -
Series - Biraketa angelua - Elektrikoa, mekanikoa -
Erresistentzia Tolerantzia ±20% Erresistentzia 2.5 kOhms
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, Wire Leads, Threaded
Irteerako seinalea - Irteera Resistive
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) linealtasun ±5%
Lineal Range 0 ~ 7.62mm (0 ~ 0.30") Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant