SLM3405GD5V-LS
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLM3405GD5V-LS
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED ASSY 0.34" 5MM GRN DIFF WHT
Fitxak: SLM3405GD5V-LS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SLM3405GD5V-LSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLM3405GD5V-LS fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena LED ASSY 0.34" 5MM GRN DIFF WHT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 160003 pcs Datuen fitxa SLM3405GD5V-LS.pdf
Uhin - gailurra 568nm Tentsioaren balorazioa 5V
Angeluen ikuspegia 40° Series SLM
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 25mcd
Lente mota Diffused Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza LED Circuit Board Indicator Single Green Diffused 5V 12mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4
Oraingo 12mA konfigurazioa Single