SLM2805BWC-LS
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLM2805BWC-LS
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED ASSY 0.28" 5MM BLU WATER CLR
Fitxak: SLM2805BWC-LS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
SLM2805BWC-LSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLM2805BWC-LS fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena LED ASSY 0.28" 5MM BLU WATER CLR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53125 pcs Datuen fitxa SLM2805BWC-LS.pdf
Uhin - gailurra 430nm Tentsioaren balorazioa 4V
Angeluen ikuspegia 25° Series SLM
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 30mcd
Lente mota Clear Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza LED Circuit Board Indicator Single Blue Clear 4V 70mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4
Oraingo 70mA konfigurazioa Single