MSB3.0-29SP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSB3.0-29SP
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena HEX STANDOFF M3 NYLON 29MM
Fitxak: MSB3.0-29SP.pdf
  • Mezua
MSB3.0-29SPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSB3.0-29SP fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena HEX STANDOFF M3 NYLON 29MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 369010 pcs Datuen fitxa MSB3.0-29SP.pdf
Luzera - Oro har 1.378" (35.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Generoa Male, Female Ezaugarriak -
Diametroa - Kanpoan 0.217" (5.50mm) Hex Diametroa - Barruan 0.114" (2.90mm)
Deskribapen zehatza Hex Standoff Threaded M3 Nylon 1.142" (29.00mm) Natural Kolore Natural
Altuera Batzordearen artean 1.142" (29.00mm)