MSB3.0-22SP
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MSB3.0-22SP
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena HEX STANDOFF M3 NYLON 22MM
Fitxak: MSB3.0-22SP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MSB3.0-22SPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MSB3.0-22SP fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena HEX STANDOFF M3 NYLON 22MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 354493 pcs Datuen fitxa MSB3.0-22SP.pdf
pisu - Mota Hex Standoff
Gaika / unthreaded Threaded Series MSB
Torlojua, haria tamaina M3 ionikoa -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon
Luzera - Oro har 1.102" (28.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Generoa Male, Female Ezaugarriak -
Diametroa - Kanpoan 0.217" (5.50mm) Hex Diametroa - Barruan 0.114" (2.90mm)
Deskribapen zehatza Hex Standoff Threaded M3 Nylon 0.866" (22.00mm) Natural Kolore Natural
Altuera Batzordearen artean 0.866" (22.00mm)