MPR8-3GD24V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPR8-3GD24V
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena PNL MNT 24V GREEN 5MM
Fitxak: MPR8-3GD24V.pdf
  • Mezua
MPR8-3GD24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPR8-3GD24V fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena PNL MNT 24V GREEN 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17401 pcs Datuen fitxa MPR8-3GD24V.pdf
Uhin - gailurra 515nm Tentsioa 24V
Angeluen ikuspegia 45° Mota -
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Series MPR8-3
balorazio - Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.31" (7.87mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP54 Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Panel Indicator Green Diffused 45° 24V Round with Flat Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Oraingo -