MPR8-3GD110V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPR8-3GD110V
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena PNL MNT 110V GREEN 5MM
Fitxak: MPR8-3GD110V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MPR8-3GD110Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPR8-3GD110V fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena PNL MNT 110V GREEN 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19496 pcs Datuen fitxa MPR8-3GD110V.pdf
Uhin - gailurra 515nm Tentsioa 110V
Angeluen ikuspegia 45° Mota -
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Series MPR8-3
balorazio - Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.31" (7.87mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 125mcd Lentearen gardentasuna Diffused
Lens Style / Tamaina Round with Flat Top Lente kolorea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Green
Ingress Protection IP54 Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Panel Indicator Green Diffused 45° 110V Round with Flat Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Oraingo -