MPR6-3GD24V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPR6-3GD24V
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena PNL MNT 24V GREEN 3MM
Fitxak: MPR6-3GD24V.pdf
  • Mezua
MPR6-3GD24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPR6-3GD24V fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena PNL MNT 24V GREEN 3MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17980 pcs Datuen fitxa MPR6-3GD24V.pdf
Uhin - gailurra 525nm Tentsioa 24V
Angeluen ikuspegia 45° Mota -
Amaiera estiloa Solder Lug Series MPR6-3
balorazio - Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.23" (5.84mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP54 Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Panel Indicator Green Diffused 45° 24V Round with Flat Top Solder Lug Oraingo -