MPR6-3GD12V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPR6-3GD12V
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena PNL MNT 12V GREEN 3MM
Fitxak: MPR6-3GD12V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MPR6-3GD12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPR6-3GD12V fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena PNL MNT 12V GREEN 3MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23681 pcs Datuen fitxa MPR6-3GD12V.pdf
Uhin - gailurra 525nm Tentsioa 12V
Angeluen ikuspegia 45° Mota -
Amaiera estiloa Solder Lug Series MPR6-3
balorazio - Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.23" (5.84mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 2090mcd Lentearen gardentasuna Diffused
Lens Style / Tamaina Round with Flat Top Lente kolorea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Green
Ingress Protection IP54 Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Panel Indicator Green Diffused 45° 12V Round with Flat Top Solder Lug Oraingo -