GPVOUS-0.125-AC-0816
BergquistBergquist
GPVOUS-0.125-AC-0816 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GPVOUS-0.125-AC-0816
Fabrikatzaileak / Marka: Bergquist
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 406.4MMX203.2MM W/ADH
Fitxak: 1.GPVOUS-0.125-AC-0816.pdf2.GPVOUS-0.125-AC-0816.pdf3.GPVOUS-0.125-AC-0816.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 944 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
GPVOUS-0.125-AC-0816ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GPVOUS-0.125-AC-0816 fabrikatzailea Bergquist
deskribapena THERM PAD 406.4MMX203.2MM W/ADH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Usage - Mota Pad, Sheet
Lodiera 0.125" (3.18mm) Erresistentzia termikoa -
Kontrolutasun termikoa 1.0 W/m-K forma Rectangular
Series Gap Pad® VO eskema 406.40mm x 203.20mm
Beste izenak BER360
BG427579
GPVOUS-0.125-AC-0816-ND
Q6268455
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Silicone Elastomer Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Thermal Pad Pink 406.40mm x 203.20mm Rectangular Adhesive - One Side Kolore Pink