GPVOU-0.060-01-0816
BergquistBergquist
GPVOU-0.060-01-0816 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GPVOU-0.060-01-0816
Fabrikatzaileak / Marka: Bergquist
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 406.4MMX203.2MM BK/GRY
Fitxak: 1.GPVOU-0.060-01-0816.pdf2.GPVOU-0.060-01-0816.pdf
  • Mezua
GPVOU-0.060-01-0816ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GPVOU-0.060-01-0816 fabrikatzailea Bergquist
deskribapena THERM PAD 406.4MMX203.2MM BK/GRY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5775 pcs Datuen fitxa 1.GPVOU-0.060-01-0816.pdf2.GPVOU-0.060-01-0816.pdf
Usage - Mota Pad, Sheet
Lodiera 0.0600" (1.524mm) Erresistentzia termikoa -
Kontrolutasun termikoa 1.3 W/m-K forma Rectangular
Series Gap Pad® VO eskema 406.40mm x 203.20mm
Beste izenak BER301
GPVOU0060010816
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Silicone Elastomer Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Thermal Pad Black, Gray 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - One Side Kolore Black, Gray