BSP-11U-12MK
BeldenBelden
Belden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BSP-11U-12MK
Fabrikatzaileak / Marka: Belden
Produktuaren Deskribapena SECURE PATCH ENCL 11U X 12D
Fitxak: BSP-11U-12MK.pdf
Stock egoera 176 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 176 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BSP-11U-12MKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BSP-11U-12MK fabrikatzailea Belden
deskribapena SECURE PATCH ENCL 11U X 12D Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 176 pcs Datuen fitxa BSP-11U-12MK.pdf
Beltza Non-Vented Mota Security Door
Tamaina / dimentsioa 12.000" L x 19.250" H (304.80mm x 488.95mm) Series SecurePATCH
Material Metal, Steel Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko 19" Panel Width Racks
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Metal, Steel Security Door 12.000" L x 19.250" H (304.80mm x 488.95mm) Black
Kolore Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BSP-11U-6MK
BSP-11U-6MK
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: SECURE PATCH ENCL 11U X 6D
Stockean: 263 pcs
Deskarga: BSP-11U-6MK.pdf
RFQ
BSP 52 E6327
BSP 52 E6327
fabrikatzaileak: International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena: TRANS NPN DARL 80V 1A SOT-223