BSP-22U-12PK
BeldenBelden
Belden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BSP-22U-12PK
Fabrikatzaileak / Marka: Belden
Produktuaren Deskribapena SECURE PATCH ENCL 22U X 12D
Fitxak: BSP-22U-12PK.pdf
Stock egoera 172 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 172 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BSP-22U-12PKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BSP-22U-12PK fabrikatzailea Belden
deskribapena SECURE PATCH ENCL 22U X 12D Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 172 pcs Datuen fitxa BSP-22U-12PK.pdf
Beltza Non-Vented Mota Security Door
Tamaina / dimentsioa 12.000" L x 38.500" H (304.80mm x 977.90mm) Series SecurePATCH
Material Metal, Steel Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko 19" Panel Width Racks
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Metal, Steel Security Door 12.000" L x 38.500" H (304.80mm x 977.90mm) Black