TWCP-124-3
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TWCP-124-3
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CABLE TWINAXIAL PLENUM 500'
Fitxak: TWCP-124-3.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 75 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 75 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
TWCP-124-3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TWCP-124-3 fabrikatzailea Bel
deskribapena CABLE TWINAXIAL PLENUM 500' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 75 pcs Datuen fitxa TWCP-124-3.pdf
Wire Gauge - Usage -
Ezkutu mota Braid Ezkutu materiala -
Ezkutuaren estaldura 93% Series -
Beste izenak TWCP-124-3/500 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 75°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 500.0' (152.40m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea -
Txaketa (isolamendua) materiala - Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.205" (5.21mm)
inpedantzia 124 Ohms Ezaugarriak -
Material dielektrikoa - Dielektrikoko diametroa 0.062" (1.57mm)
Deskribapen zehatza Twinaxial - Plenum Cable 500.0' (152.40m) 124 Ohms Zuzendaria Strand -