TWCP-124-2
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TWCP-124-2
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CABLE TWINAXIAL PLENUM 500'
Fitxak: TWCP-124-2.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 67 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 67 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
TWCP-124-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TWCP-124-2 fabrikatzailea Bel
deskribapena CABLE TWINAXIAL PLENUM 500' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67 pcs Datuen fitxa TWCP-124-2.pdf
Wire Gauge - VoP, hedapenaren abiadura 70
Usage - Ezkutu mota Braid
Ezkutu materiala Copper, Tinned Ezkutuaren estaldura 93%
Series - Beste izenak TWCP-124-2/500
Tenperatura operatiboa 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 500.0' (152.40m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Jacket kolorea Blue Txaketa (isolamendua) materiala Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.245" (6.22mm) inpedantzia 124 Ohms
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Fluorinated Ethylene Propylene (FEP)
Dielektrikoko diametroa 0.080" (2.04mm) Deskribapen zehatza Twinaxial - Plenum Cable 500.0' (152.40m) 124 Ohms
Zuzendaria Strand 7 Strands / 32 AWG Zuzendaria Materiala Copper, Tinned