SLDN-40E1ALG
BelBel
SLDN-40E1ALG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLDN-40E1ALG
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.45-2V
Fitxak: SLDN-40E1ALG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
54 pcs
108 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Mezua
SLDN-40E1ALGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLDN-40E1ALG fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 0.45-2V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5902 pcs Datuen fitxa SLDN-40E1ALG.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 0.45 ~ 2 V
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 14.4V
Mota Non-Isolated PoL Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 1.30" L x 0.53" W x 0.43" H (33.0mm x 13.5mm x 10.9mm) Series SLDN-40E1Ax
Energia (Watts) 80W Pakete / kasua 19-SMD Module
Beste izenak 179-3033 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP Eraginkortasuna 91.5%
Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.45 ~ 2 V 40A 4.5V - 14.4V Input Uneko - Irteera (Max) 40A