SLDN-12D1ALG
BelBel
SLDN-12D1ALG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLDN-12D1ALG
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.45-5.5V
Fitxak: SLDN-12D1ALG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
130 pcs
260 pcs
520 pcs
  • Mezua
SLDN-12D1ALGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLDN-12D1ALG fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 0.45-5.5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14811 pcs Datuen fitxa SLDN-12D1ALG.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 0.45 ~ 5.5 V
Tentsioa - Sarrera (min) 3V Tentsioa - Input (Max) 14.4V
Mota Non-Isolated PoL Module Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 0.48" L x 0.48" W x 0.33" H (12.2mm x 12.2mm x 8.5mm) Series SLDN-12D1Ax
Energia (Watts) 66W Pakete / kasua 17-SMD Module
Beste izenak 179-3029
SLDN-12D1AL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP Eraginkortasuna 95.4%
Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.45 ~ 5.5 V 12A 3V - 14.4V Input Uneko - Irteera (Max) 12A