SCRH8D28-470
BelBel
SCRH8D28-470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH8D28-470
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 1.15A 195 MOHM
Fitxak: SCRH8D28-470.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCRH8D28-470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH8D28-470 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 47UH 1.15A 195 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 281602 pcs Datuen fitxa SCRH8D28-470.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
estali Shielded Series SCRH8D28
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 47µH Shielded Inductor 1.15A 195 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 195 mOhm Max Uneko balorazioa 1.15A
Uneko - Saturazioa 1.15A