SCRH8D28-220
BelBel
SCRH8D28-220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH8D28-220
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 1.6A 99 MOHM SMD
Fitxak: SCRH8D28-220.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCRH8D28-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH8D28-220 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 22UH 1.6A 99 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226941 pcs Datuen fitxa SCRH8D28-220.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
estali Shielded Series SCRH8D28
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 22µH Shielded Inductor 1.6A 99 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 99 mOhm Max Uneko balorazioa 1.6A
Uneko - Saturazioa 1.6A