SCRH3D16-1R5
BelBel
SCRH3D16-1R5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH3D16-1R5
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 2.25A 52 MOHM
Fitxak: SCRH3D16-1R5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SCRH3D16-1R5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH3D16-1R5 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 1.5UH 2.25A 52 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 331346 pcs Datuen fitxa SCRH3D16-1R5.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
estali Shielded Series SCRH3D16
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1.5µH Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Inductor 2.25A 52 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 52 mOhm Max Uneko balorazioa 2.25A
Uneko - Saturazioa 1.55A