SCRH2D18-6R8
BelBel
SCRH2D18-6R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH2D18-6R8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.29A 123 MOHM
Fitxak: SCRH2D18-6R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SCRH2D18-6R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH2D18-6R8 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.29A 123 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 263700 pcs Datuen fitxa SCRH2D18-6R8.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
estali Shielded Series SCRH2D18
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 6.8µH Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 6.8µH Shielded Inductor 1.29A 123 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 123 mOhm Max Uneko balorazioa 1.29A
Uneko - Saturazioa 500mA