SCIHP0730-R22N
BelBel
SCIHP0730-R22N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP0730-R22N
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220NH 22A 3.1 MOHM SMD
Fitxak: SCIHP0730-R22N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCIHP0730-R22Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP0730-R22N fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 220NH 22A 3.1 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 278527 pcs Datuen fitxa SCIHP0730-R22N.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
estali Shielded Series SCIHP0730
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 200kHz
induktantzia 220nH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 220nH Shielded Wirewound Inductor 22A 3.1 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 3.1 mOhm Max Uneko balorazioa 22A
Uneko - Saturazioa 34A