SCIHP0730-6R8M
BelBel
SCIHP0730-6R8M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP0730-6R8M
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Fitxak: SCIHP0730-6R8M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCIHP0730-6R8Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP0730-6R8M fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 324450 pcs Datuen fitxa SCIHP0730-6R8M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
estali Shielded Series SCIHP0730
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 200kHz
induktantzia 6.8µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 60 mOhm Max Uneko balorazioa 4.5A
Uneko - Saturazioa 7A