SCEP134H-4R8
BelBel
SCEP134H-4R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCEP134H-4R8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.8UH 9A 16.3 MOHM SMD
Fitxak: SCEP134H-4R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SCEP134H-4R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCEP134H-4R8 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 4.8UH 9A 16.3 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 92579 pcs Datuen fitxa SCEP134H-4R8.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.547" L x 0.547" W (13.90mm x 13.90mm)
estali Shielded Series SCEP134H
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 4.8µH Altuera - Eserita (Max) 0.193" (4.90mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 4.8µH Shielded Inductor 9A 16.3 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 16.3 mOhm Max Uneko balorazioa 9A
Uneko - Saturazioa 11A