SCEP134H-3R6
BelBel
SCEP134H-3R6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCEP134H-3R6
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.6UH 10A 12 MOHM SMD
Fitxak: SCEP134H-3R6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SCEP134H-3R6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCEP134H-3R6 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 3.6UH 10A 12 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94777 pcs Datuen fitxa SCEP134H-3R6.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.547" L x 0.547" W (13.90mm x 13.90mm)
estali Shielded Series SCEP134H
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 3.6µH Altuera - Eserita (Max) 0.193" (4.90mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 3.6µH Shielded Inductor 10A 12 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 12 mOhm Max Uneko balorazioa 10A
Uneko - Saturazioa 12.5A