SC1608F-6R8
BelBel
SC1608F-6R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC1608F-6R8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.5A 130 MOHM
Fitxak: SC1608F-6R8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SC1608F-6R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC1608F-6R8 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.5A 130 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 234719 pcs Datuen fitxa SC1608F-6R8.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
estali Unshielded Series SC1608F
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 6.8µH Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 130 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 130 mOhm Max Uneko balorazioa 1.5A
Uneko - Saturazioa 1.2A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SC1608F-3R3
SC1608F-3R3
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD
Stockean: 261264 pcs
Deskarga: SC1608F-3R3.pdf
RFQ
SC1608F-680
SC1608F-680
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 68UH 480MA 1.1 OHM SMD
Stockean: 206065 pcs
Deskarga: SC1608F-680.pdf
RFQ
SC16C2550BIA44,518
SC16C2550BIA44,518
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: IC UART DUAL W/FIFO 44-PLCC
Deskarga:
SC1608F-4R7
SC1608F-4R7
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 1.8A 90 MOHM SMD
Deskarga: SC1608F-4R7.pdf
Deskarga:
SC162-M45
SC162-M45
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN FILTER MEDIA 162MM 45PPI 5 P
Deskarga: SC162-M45.pdf
SC162-P15/45
SC162-P15/45
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN FILTER ASSEMBLY 162MM 45PPI
Deskarga: SC162-P15/45.pdf
SC1608F-471
SC1608F-471
deskribapena: FIXED IND 470UH 180MA 7.25 OHM
Deskarga: SC1608F-471.pdf
deskribapena: FAN FILTER ASSEMBLY 162MM 60PPI
Deskarga: SC162-P15/60.pdf
SC1608F-470
SC1608F-470
deskribapena: FIXED IND 47UH 560MA 750 MOHM
Deskarga: SC1608F-470.pdf
SC1608F-681
SC1608F-681
deskribapena: FIXED IND 680UH 150MA 12 OHM SMD