SC1608F-471
BelBel
SC1608F-471 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC1608F-471
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 180MA 7.25 OHM
Fitxak: SC1608F-471.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SC1608F-471ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC1608F-471 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 470UH 180MA 7.25 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 214013 pcs Datuen fitxa SC1608F-471.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
estali Unshielded Series SC1608F
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 470µH Altuera - Eserita (Max) 0.115" (2.92mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 7.25 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 7.25 Ohm Max Uneko balorazioa 180mA
Uneko - Saturazioa 160mA
Produktu erlazionatuak
SC1608F-681
SC1608F-681
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 680UH 150MA 12 OHM SMD
Stockean: 253365 pcs
Deskarga: SC1608F-681.pdf
RFQ
SC1608F-470
SC1608F-470
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 47UH 560MA 750 MOHM
Stockean: 237814 pcs
Deskarga: SC1608F-470.pdf
RFQ
SC1608F-270
SC1608F-270
deskribapena: FIXED IND 27UH 800MA 440 MOHM
Deskarga: SC1608F-270.pdf
SC162-M45
SC162-M45
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN FILTER MEDIA 162MM 45PPI 5 P
Deskarga: SC162-M45.pdf
SC1608F-330
SC1608F-330
deskribapena: FIXED IND 33UH 720MA 510 MOHM
Deskarga: SC1608F-330.pdf
SC1608F-331
SC1608F-331
deskribapena: FIXED IND 330UH 200MA 5.8 OHM
Deskarga: SC1608F-331.pdf
SC1608F-2R2
SC1608F-2R2
deskribapena: FIXED IND 2.2UH 2.4A 70 MOHM SMD
Deskarga: SC1608F-2R2.pdf
SC1608F-680
SC1608F-680
deskribapena: FIXED IND 68UH 480MA 1.1 OHM SMD
Deskarga: SC1608F-680.pdf
SC1608F-6R8
SC1608F-6R8
deskribapena: FIXED IND 6.8UH 1.5A 130 MOHM
Deskarga: SC1608F-6R8.pdf
SC1608F-4R7
SC1608F-4R7
deskribapena: FIXED IND 4.7UH 1.8A 90 MOHM SMD
Deskarga: SC1608F-4R7.pdf
SC1608F-3R3
SC1608F-3R3
deskribapena: FIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD
Deskarga: SC1608F-3R3.pdf
SC162-P15/45
SC162-P15/45
fabrikatzaileak: Mechatronics
deskribapena: FAN FILTER ASSEMBLY 162MM 45PPI