SC105-220
BelBel
SC105-220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SC105-220
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD
Fitxak: SC105-220.pdf
  • Mezua
SC105-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SC105-220 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 22UH 2.4A 100 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 275533 pcs Datuen fitxa SC105-220.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.224" (5.70mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm Max Uneko balorazioa 2.4A
Uneko - Saturazioa 1.95A
Produktu erlazionatuak
SC105-330
SC105-330
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 33UH 2.16A 120 MOHM
Stockean: 244405 pcs
Deskarga: SC105-330.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FIXED IND 220UH 900MA 730 MOHM
Stockean: 269970 pcs
Deskarga: SC105-221.pdf
RFQ
deskribapena: FIXED IND 27UH 2.3A 110 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 270UH 780MA 970 MOHM
deskribapena: FIXED IND 18UH 2.6A 90 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 120UH 1.2A 400 MOHM
deskribapena: FIXED IND 180UH 1A 630 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 12UH 3.3A 70 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 330UH 680MA 1.15 OHM
deskribapena: FIXED IND 39UH 2A 140 MOHM SMD
deskribapena: FIXED IND 150UH 1.05A 470 MOHM
deskribapena: FIXED IND 15UH 3A 80 MOHM SMD